Kruszarki szczękowe

Kruszarki szczękowe CONSTMACH zostały zaprojektowane do wstępnego kruszenia wszelkiego rodzaju surowców od miękkiego wapienia do najtwardszego granitu. Kruszarki szczękowe CONSTMACH są stosowane, jako kruszarki I stopnia w stacjonarnych i przejezdnych kruszarkach.

Koło zamachowe dużej prędkości, kąt szczęk, płyty bezpieczeństwa oraz tylne bloki, wysokie parametry pracy zapewniane dzięki geometrii, niezawodność, wytrzymałość oraz przyjazna dla użytkownika regulacja to zalety kruszarek szczękowych. Wszystkie kruszarki szczękowe są wyposażone w hydrauliczną regulację, która umożliwia ustawienie prześwitu szczęk zgodnie z pożądaną wielkością frakcji końcowej

Cechy KRUSZAREK SZCZĘKOWYCH CONSTMACH:
Przemysłowa stalowa rama, spawana łukowo i poddawana normalnemu odpuszczaniu.
Duże, przemysłowe sferyczne, samocentrujące łożyska wałeczkowe.
Kruszarki szczękowe posiadają fundament pochłaniający największe obciążenie dzięki wykonaniu z kutego odlewu ze stali chromowo-niklowej.
Zależnie od potrzeb, kruszarki szczękowe CONSTMACH mogą być wyposażone w automatyczny system smarowania.
Duże koła zamachowe zapewniające utrzymanie bezwładności podczas kruszenia twardego materiału.
Kliknij odpowiednią zakładkę, aby wyświetlić dodatkowe informacje o danych technicznych, transporcie, rysunek techniczny, wymiary kruszarek stożkowych lub kliknij zakładkę ZAPYTANIE, aby wysłać zapytanie do CONSTMACH

Znajdujące się w naszej ofercie mieszalniki dwuwałowe umożliwiają ograniczenie do minimum kosztów związanych z transportem dzięki modułowej konstrukcji i możliwości transportu w naczepie o zamkniętej obudowie i kontenerze 40 ft OT.