Linie do kruszenia i przesiewania

 

CONSTMACH projektuje i produkuje Linie do kruszenia i przesiewania z różnymi konfiguracjami i wartościami wydajności zgodnie z potrzebami klientów i pReferencje. Wartości zdolności produkcyjnych naszych linii do kruszenia i przesiewania zmieniają się od 50 do 1.000 tph. Konfiguracje i układy naszych linii do kruszenia i przesiewania są definiowane według różnych kryteriów, takich jak:

- wymagana zdolność produkcyjna,
- rodzaj, twardość i poziom ścieralności kruszonego materiału,
- maksymalny rozmiar materiału do karmienia,
- rozmiary wymaganych frakcji końcowych.
Nasz zespół projektowy konfiguruje różne układy, korzystając z naszych różnych typów i rozmiarów podajników, kruszarek, sit, lejek, myjni i przenośników.


Głównym celem naszej firmy jest zawsze wspieranie naszych klientów w wyborze najbardziej odpowiednich projektów zgodnie z ich rzeczywistymi potrzebami i pomoc w uniknięciu błędnych inwestycji, które spowodują marnotrawstwo finansów i / lub wysokie koszty operacyjne.

Proszę o kontakt, aby uzyskać najbardziej odpowiednie i zoptymalizowane projekty i oferty, które zostaną przygotowane przez nasz zespół inżynierów i całkowicie spełnią Państwa wymagania.

Możesz zobaczyć ogólny układ, informacje o transporcie i zdjęcia linii do kruszenia i przesiewania, klikając powiązane zakładki i możesz poprosić o wycenę, klikając zakładkę Poproś o wycenę.

Specyfikacje techniczne i główne konfiguracje naszych linii do kruszenia i przesiewania zmieniają się zgodnie z

- Zdolność produkcyjna zakładu
- Ilość i wielkość końcowych frakcji
- Rodzaj kruszonego materiału.

Układy naszych linii do kruszenia i przesiewania zmieniają się zgodnie z

- Zdolność produkcyjna zakładu
- Ilość i wielkość końcowych frakcji
- Rodzaj kruszonego materiału.
Poniżej znajdują się przykładowe układy roślin, które są często preferowane przez naszych klientów.

Znajdujące się w naszej ofercie mieszalniki dwuwałowe umożliwiają ograniczenie do minimum kosztów związanych z transportem dzięki modułowej konstrukcji i możliwości transportu w naczepie o zamkniętej obudowie i kontenerze 40 ft OT.