Przenośniki taśmowe

Przenośniki taśmowe CONSTMACH są stosowane w naszych węzłach betoniarskich oraz systemach do kruszenia i przesiewaczach do ważenia, podawania, transportu i składowania surowca. Przenośniki taśmowe CONSTMACH są wyposażone w wysokiej jakości wysokowydajne silniki elektryczne i przekładnie. Dodatkowo posiadają one wysokiej jakości 4 powłokową taśmę kauczukową, rolki o długiej żywotności, powlekane kauczukiem bębny, podesty, trwałą stalową ramę oraz przyciski zatrzymania awaryjnego. Opcjonalnie przenośniki mogą także posiadać zamontowane okapy, aby ograniczyć emisję pyłu do otoczenia. Oprócz przenośników stanowiących podzespoły dostarczanych przez naszą firmę systemów i węzłów betoniarskich, świadczymy także usługi w zakresie produkcji i dostawy przenośników dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów pod kątem wielkości i konstrukcji.
Kliknij odpowiednią zakładkę, aby wyświetlić dodatkowe informacje o konfiguracji, transporcie oraz zdjęcia przenośników taśmowych lub kliknij zakładkę ZAPYTANIE, aby wysłać zapytanie do CONSTMACH.

Wszystkie oferowane przenośniki posiadają modułową konstrukcję, która ułatwia transport i ogranicza związane z tym koszty. Do transportu przenośników wymagana jest naczepa z zamkniętą zabudową i kontener 40 ft OT.