Mieszalniki dwu-wałowe

Mieszalniki dwuwałowe CONSTMACH cechuje wytrzymała i kompaktowa konstrukcja zapewniająca dokładne mieszanie każdego kruszywa. Wydajność wynosząca od 1 m3 do 6 m3 oraz krótki czas mieszania sprawiają, że mieszalniki dwuwałowe CONSTMACH to idealne rozwiązanie do produkcji bloczków, nawierzchni z prefabrykowanego betonu, czy budowy zapory. Cała sztuka podczas mieszania etonu, polega na tym, ab było to wykonane dokładnie i szybko. Mieszalniki dwuwałowe cechuje wymuszane spiralne mieszanie powodujące wyrzucanie cząsteczek z każdej strony mieszalnika w kierunku środka, gdzie następuje ich połączenie. Silny strumień wody dopływający do mieszanki, jest wchłaniany umożliwiając równomierne pokrycie wszystkich cząsteczek kruszywa przez płynną masę, zapewniając wytrzymały beton.

 

Kliknij odpowiednią zakładkę, aby wyświetlić dodatkowe informacje o konfiguracji, transporcie oraz zdjęcia mieszalnika dwuwałowego lub kliknij zakładkę ZAPYTANIE, aby wysłać zapytanie do CONSTMACH.

Znajdujące się w naszej ofercie mieszalniki dwuwałowe umożliwiają ograniczenie do minimum kosztów związanych z transportem dzięki modułowej konstrukcji i możliwości transportu w naczepie o zamkniętej obudowie i kontenerze 40 ft OT.