HISTORIA I FAKTY

CONSTMACH PARTNER jest polską firmą handlową specjalizującą się w sprzedaży oraz serwisie maszyn i urządzeń do produkcji betonu, kruszyw oraz bloczków i kostki betonowej. W ofercie firmy znajdują się węzły betoniarskie, urządzenia do recyclingu betonu, kruszarki i przesiewacze do kruszyw, linie do produkcji bloczków betonowych, pustaków i kostki oraz silosy do cementu.
Oferujemy kompleksową sprzedaż z obsługą posprzedażową oraz serwis urządzeń na terenie Polski.
Naszym głównym dostawcą jest firma CONSTMACH Turcja.

CONSTMACH jest czołowym producentem węzłów betoniarskich, kruszarek i maszyn do produkcji bloczków betonowych w Turcji, który rozpoczął produkcję w 2002 r. W ofercie CONSTMACH znajdują się także silosy na cement, przesiewacze i płuczki, mobilne kruszarki oraz inne urządzenia.
Zakład produkcyjny CONSTMACH o powierzchni 5.000 m2 usytuowany jest ANKARZE w TURCJI.

Firma CONSTMACH eksportuje węzły i urządzenia do ponad trzydziestu krajów na czterech kontynentach. Wśród naszych klientów są firmy i odbiorcy z Holandii, Szwajcarii, Ukrainy, Bułgarii, Słowenii, Słowacji, Polski, Serbii, Szwecji, Węgier, Rumunii, Łotwy, Egiptu, Algierii, Tunezji, Maroka, Iraku, Libanu, Jordanii, Omanu, Gruzji, Kazachstanu, Kamerunu, Kenii, Nigerii, Gwinei i Somalii i wielu innych.

 

Naszym głównym celem jest dostawa maszyn i urządzeń o wysokiej jakości spełniających potrzeby naszych klientów. Zadowolenie klientów to najważniejsze kryteria, jakimi kieruje się nasza Firma.

 

W CONSTMACH wszystkie etapy produkcji wykonywane są przez specjalistów z myślą o potrzebach klientów przy wykorzystaniu efektywnego systemu zarządzania procesami produkcji. Wysoką jakość naszych urządzeń potwierdza Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001:2015 oraz Certyfikaty CE.