Węzły betoniarskie do suchego betonu - STATIONARY 60

Węzeł betoniarski STATIONARY 60 to całkowicie automatyczna linia do produkcji betonu. Rozwiązanie to świetnie nadaje się do realizacji projektów wymagających długofalowej produkcji gotowej mieszanki betonowej w miejscu prowadzenia robót. Stacjonarne węzły betoniarskie są wysoko cenione przez profesjonalistów z uwagi na możliwość produkcji każdego rodzaju betonu, stabilną i niezawodną konstrukcję, dostępność części zamiennych i serwis, wysoką jakość wykonania oraz zgodność z normami CE.

Węzeł betoniarski STATIONARY 60 może być wyposażony w mieszalniki dwuwałowe,  mieszalniki jednowałowe, mieszalniki talerzowe lub mieszalniki planetarne zależnie od typu i właściwości produkowanego betonu.

Stacjonarny węzeł betoniarski STATIONARY 60 może być wyposażony w różnej wielkości silosy na cement, o pojemności od 50 do 500 ton odpowiednio do potrzeb naszych klientów. W przypadku cementu dostarczanego w workach, silosy można łatwo napełnić cementem wykorzystując otwór na worki big-bag lub systemy napełniania silosu zintegrowane ze stacjonarnym węzłem betoniarskim STATIONARY 60.

Dobrze wiemy, że warunki klimatyczne mają bardzo duży wpływ na jakość produkowanego betonu. Dlatego węzeł betoniarski STATIONARY 60 eksploatowany w  chłodnym klimacie na terenie Rosji, Kazachstanu,  Ukrainy, Północnej Europy itp. jest ogrzewany przez generatory pary i posiada dodatkowo izolację termiczną, natomiast w przypadku węzła betoniarskiego instalowanego w gorącym klimacie na bliskim wschodzie, GCC, czy w Afryce, woda jest chłodzona za pomocą agregatów chłodniczych.

Zastosowanie przenośników transportujących kruszywo pozwala wyeliminować konieczność budowy rampy załadunkowej, wymaganej w przypadku załadunku za pomocą ładowarek, co jednocześnie pozwala obniżyć koszty wymaganej infrastruktury.

Węzeł betoniarski STATIONARY 60 jest dostępny w różnych konfiguracjach i układach odpowiednio do warunków lokalnych w miejscu montażu a w przypadku ograniczonego dostępnego miejsca, kruszywo może być transportowane za pomocą wciągarki zastępującej przenośniki taśmowe.

STATIONARY 60 jest wyposażony w zaawansowane technicznie systemy automatyki, w tym wysokiej klasy komponenty elektroniczne i PLC marki SIEMENS i SCHNEIDER. Cały system jest sterowany za pomocą zaawansowanego oprogramowania posiadającego przydatne funkcje i interfejs przyjazny dla użytkownika.

Kliknij odpowiednią zakładkę, aby wyświetlić dodatkowe informacje o konfiguracji, transporcie oraz zdjęcia stacjonarnego węzła Stationary 60 lub kliknij zakładkę ZAPYTANIE, aby wysłać zapytanie do CONSTMACH.

Znajdujące się w naszej ofercie stacjonarne węzły betoniarskie umożliwiają ograniczenie do minimum kosztów związanych z transportem dzięki modułowej konstrukcji i możliwości transportu w naczepie o zamkniętej obudowie i kontenerach.